شرایط جراحی ترمیمی بینی

ممکن است افرادی بینی خود را جراحی کنند و بعد از گذر دوره ی نقاهت در کمال نارضایتی از نتیجه ی عمل ناراحت و ناراضی باشند ، پیش از این بیان کرده ایم که انتخاب جراح بینی نقش به سزایی در آنچه شما از نتیجه ی عمل می بینید دارد و ممکن است انتخاب اشتباه شما را از عمل جراحی پشیمان سازد .

سوالی که بیشتر افراد در این زمینه می پرسند که اغلب هم از نتیجه ی جراحی راضی نیستند این است :

آیا میتوان بینی هایی که قبلا عمل شده اند و ننیجه نامطلوبی دارند اصلاح کرد؟

جراحی ترمیم بینی ، بستگی به نوع و میزان اشکالات دارد.

بطور مثال اگر در جراحی قبلی تنها مقداری از قوز بینی باقی مانده باشد، براحتی در جراحی ترمیمی قابل اصلاح است ولی اگر بر عکس زیاد برداشته شده و پشت بینی گود شده باشد جراحی بعدی مقداری مشکل تر و نتیجه آن کاملا قابل پیش بینی نمی باشد.

البته مشکلاتی مانند:

۱- افتادگی یا برجستگی سر بینی

۲-عدم تقارن سوراخهای بینی

۳-کجی

۴- فرو رفتگی در قسمتهایی از بینی

در دست جراح باتجربه قابل اصلاح خواهد بود و یک جراح متخصص در این زمینه می تواند به خوبی عیوب بینی را از بین برده و بینی دلخواه را به بیمار هدیه کند.

چه بینی هایی برای جراحی ترمیم یا ثانویه بسیار سخت هستند؟

جراحی برای چه بینی هایی با دشواری و مشکلات همراه است ؟

سخت ترین بینی ها، آنهایی هستند که به پوست بینی آسیب رسیده باشد. ترمیم این بینی ها بسیار مشکل و در موارد استثنایی غیر ممکن است. به هر حال باید بدانیم که در دست ورزیده ترین جراحان احتمال خطا وجود دارد ولی باید در انتخاب جراح اول دقت زیادی داشته باشید، چون بهترین راه حل پیشگیری از این مشکلات احتمالی خواهد بود. امروزه به وجود آمدن اشکالات مهم در نزد پزشکان مجرب بسیار نادر است ولی ممکن است ایرادات جزیی پیش آید.

اگر بینی تان پس از عمل اول ایرادات کمی دارد می توانید آنرا مجددا به جراح خودتان بسپارید ولی اگر خرابی ها زیاد است حتما با پزشک دیگری مشورت کنید. کسی که جراحی ترمیمی یا ثانویه را انجام می دهد باید بسیار باتجربه و هنرمند باشد.

جراحی ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی یک جراحی بسیار حساس و ظریف است که علاوه بر رفع مشکلات بینی باید به اصلاح قسمت های تخریب شده نیز بپردازد.در صورت تمایل به دریافت مشاوره برای جراحی زیبایی بینی ترمیمی می توانید با دکتر شیرازی که رتبه اول بورد گوش و حلق و بینی و سر و گردن ایران هستند در ارتباط باشید .

منبع: سایت دکتر شیرازی